Відкриття сучасного НПЦ зварників

27 листопада 2018 року в Камінь-Каширському вищому професійному училищі відбулося відкриття навчально-практичного центру для підготовки робітників з професії “Електрогазозварник”.

На заході були присутні голова Волинської обласної державної адміністрації Олександр Савченко, заступник голови Волинської обласної державної адміністрації Світлана Мишковець, начальник управління освіти, науки та молоді Волинської ОДА Людмила Плахотна, директор Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Волинській області Зоя Парфенюк, голова Камінь-Каширської районної державної адміністрації Валерій Дунайчук, голова Камінь-Каширської районної ради Віктор Сус, менеджер фірми “Фроніус-Україна” Назар Софійчук та інші соціальні партнери нашого закладу освіти.

Традиційне перерізання стрічки здійснили голова Волинської ОДА Олександр Савченко та кращі учні-зварники училища, що символізувало єдність влади та робітничих кадрів. Олександр Савченко першим апробував надсучасне зварювальне обладнання, а продовженням заходу стало проведення майстер-класів учнів та педагогів по роботі з сучасним електрозварювальним і плазморізальним устаткуванням.

Директор училища Василь Бряник подякував усім причетним до відкриття Центру та завірив присутніх у тому, що навчально-практичний центр працюватиме продуктивно та результативно, буде підвищувати рівень підготовки кваліфікованих фахівців зварювальних професій та сприятиме розвитку іміджу професійної(професійно-технічної) освіти Волинської області.

Print Friendly, PDF & Email

В рамках плану роботи Центру професійної кар’єри 15 березня 2024 року, практичним психологом Наталією Грищук було проведено інтерактивний тренінг “Пізнай себе: ініціативність+творче мислення=підприємливість”. На даному заході учні групи №19 розкрили поняття: особистість, підприємливість, підприємець. Навчились визначати власні цінності, розвивали уміння креативно мислити, працювати в команді та використовувати дані вміння для досягнення успіху.

Print Friendly, PDF & Email

В Україні 14 березня відзначають День українського добровольця. Свято було започатковано 2017 року, щоб гідно вшанувати хоробрих чоловіків і жінок, які ризикують своїми життями заради нашої Батьківщини. На жаль, чимало добровольців з 2014 року загинуло за Україну. Особливо важливо пам’ятати про їхні подвиги під час повномасштабної війни в Україні. Саме з нагоди цього величного свята […]

Print Friendly, PDF & Email

Березень місяць є досить насиченим цікавими подіями, заходами, які спрямовані на професійну успішну самореалізацію наших учнів. Так, Наталія Степанець продовжує ознайомлювати їх з потенційними роботодавцями міста та району. Цікавою, насиченою і досить змістовною була екскурсія 14 березня на ТзОВ «ДОФ-АРБО», яке займається обробкою деревини із застосуванням безвідходного виробництва. Учні мали можливість зрозуміти усі етапи виробництва, […]

Print Friendly, PDF & Email

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x