Питання та відповіді

1.До якої дати приймаються документи на навчання в ДПТНЗ “Камінь-Каширське ВПУ”?

  • Документи на навчання за робітничими професіями приймаються до 15 серпня 2022 року.
  • Прийом документів для здобуття ОКР “фаховий молодший бакалавр” завершується 03 серпня 2022 року.

 

2. Які іспити потрібно здавати при вступі в училище?

  • Для вступу в училище на навчання за робітничою професією у 2022 році не потрібно здавати іспити, зарахування в заклад буде здійснюватися за результатами середнього балу документа про освіту.

 

3. Коли буде визначено прохідний середній бал для вступу в училище?

  • Не пізніше 23 серпня 2022 року буде визначено прохідний середній бал, сформовано рейтингові списки рекомендованих до зарахування учнів та розміщено їх на сайті закладу (Вступникам – Списки рекомендованих до зарахування).

 

4. Які умови вступу на навчання за освітньо-професійним ступенем фахового молодшого бакалавра?

  • Правила прийому на навчання до ДПТНЗ “Камінь-Каширське ВПУ” для здобуття освітньо-професійного ступеня фахового молодшого бакалавра в 2022 році розміщені на сайті училища (Вступникам – Правила прийому). Прийом на навчання здійснюється за результатами вступного випробування у формі індивідуальної усної співбесіди (положення про вступне випробування). На сайті закладу розміщені допоміжні матеріали для підготовки до вступного випробування у формі індивідуальної усної співбесіди: вимоги до мотиваційного листа і програма з української мови для проведення індивідуальної усної співбесіди. Документи від абітурієнтів для вступу на спеціальність «Будівництво та цивільна інженерія» (ОКР- фаховий молодший бакалавр) приймаються до 03 серпня 2022 року. Індивідуальна усна співбесіда з української мови для вступників на бюджетну форму навчання відбудеться 08 серпня 2022 року.

5.