Корінчук Анатолій Миколайович

Директор училища

викладач історії та правознавства, “спеціаліст першої категорії”

Print Friendly, PDF & Email

тел: +38(098)989-00-63

Гаврилюк Леся Миколаївна

Заступник директора з навчально-виробничої роботи

тел: +38 (097) 155-61-00

Шумік Ольга Сергіївна

Заступник директора з навчально-виховної роботи, викладач історії

тел: +38 (067) 871-48-22

Величко Любов Андріївна

Заступник директора з навчальної роботи, викладач математики

тел: +38(097)831-56-71

Войтусік Наталія Ігорівна

Методист, викладач біології і екології, захисту України (ОМЗ)

тел: +38(096)912-87-03

Гордій Ігор Леонідович

Старший майстер

тел: +38(096)903-65-27

Дмитрук Юрій Олександрович

Заступник директора з планування та розвитку

тел: +38(068)020-65-86

Шумік Іван Сергійович

Керівник фізичного виховання, викладач фізичної культури

тел: +38(098)121-60-56

Грищук Наталія Василівна

Практичний психолог

тел: +38 (096) 672-72-22

Степанець Наталія Юріївна

Соціальний педагог

тел: +38 (096) 905-25-60

Величко Андрій Володимирович

Викладач спецдисциплін зварювальних професій

тел: +38 (097) 520-61-20

Леснік Ольга Якимівна

Викладач спецдисциплін з будівельних професій

тел: +38(096)945-35-18

Охримович Ганна Павлівна

Викладач спецдисциплін з будівельних професій

тел: +38(097)801-08-04

Приходько Алла Адамівна

Викладач спецдисциплін з будівельних професій

тел: +38(098)448-95-43

Сусик Галина Романівна

Викладач спецдисциплін будівельного профілю ФМБ

тел: +38(097)255-75-01

Чикида Ігор Васильович

Викладач спецдисциплін будівельного профілю ФМБ

тел: +38(097)186-56-83

Балабаш Людмила Йосипівна

Майстер виробничого навчання з професії "Маляр, штукатур"

тел: +38(096)842-89-79

Васюхник Зінаїда Степанівна

Майстер виробничого навчання з професії "Маляр, штукатур"

тел: +38(097)712-90-42

Дмитрук Віталій Володимирович

Майстер виробничого навчання з професії "Маляр, штукатур"

тел: +38(098)381-45-69

Дмитрук Олександр Володимирович

Майстер виробничого навчання з професії "Маляр, штукатур"

тел: +38(097)129-19-86

Киселюк Валентина Василівна

Майстер виробничого навчання з професії "Маляр, штукатур"

тел: +38(068)241-32-39

Ковч Андрій Сергійович

Майстер виробничого навчання з професії "Електрогазозварник"

тел: +38(068)996-72-97

Куницька Олена Адамівна

Майстер виробничого навчання з професії "Муляр, штукатур"

тел: +38(098)522-62-26

Маковська Лідія Іванівна

Майстер виробничого навчання з професії "Муляр, штукатур"

тел: +38(068)886-67-09

Пилипчук Олександр Лукашович

Майстер виробничого навчання з професії "Лицювальник-плиточник"

тел: +38(096)104-62-52

Синчук Наталія Максимівна

Майстер виробничого навчання з професії "Маляр, штукатур"

тел: +38(098)171-05-77

Филинюк Тетяна Юхимівна

Майстер виробничого навчання з професії "Маляр, штукатур"

тел: +38(066)662-45-11

Хаймик Олена Володимирівна

Майстер виробничого навчання з професії "Маляр, штукатур"

тел: +38(068)788-44-31

Чурак Марія Федорівна

Майстер виробничого навчання з професії "Маляр, штукатур"

тел: +38(096)725-68-19

Шумик Оксана Іванівна

Майстер виробничого навчання з професії "Маляр, штукатур"

тел: +38(097)855-06-04

Ярощук Максим Федорович

Майстер виробничого навчання з професії "Електрогазозварник"

тел: +38(067)213-02-49

Костючик Світлана Луківна

Викладач спецдисциплін з професій ресторанного господарства

тел: +38(096)764-17-64

Лебич Наталія Іванівна

Викладач спецдисциплін з професій ресторанного господарства

тел: +38(095)561-09-44

Ілюшик Сергій Іванович

Майстер виробничого навчання з професії "Кухар, кондитер"

тел: +38(096)126-08-33

Кухтей Надія Іванівна

Майстер виробничого навчання з професії "Кухар, кондитер"

тел: +38(097)114-48-50

Муравчук Галина Володимирівна

Майстер виробничого навчання з професії "Кухар, кондитер"

тел: +38(097)812-27-77

Федорук Світлана Олексіївна

Майстер виробничого навчання з професії "Кухар, кондитер"

тел: +38(097)730-68-90

Федчик Ірина Леонідівна

Майстер виробничого навчання з професії "Кухар, кондитер"

тел: +38(098)615-38-92

Фіщук Світлана Пилипівна

Майстер виробничого навчання з професії "Кухар, кондитер"

тел: +38(068)241-21-13

Ходаковська Валентина Михайлівна

Майстер в/н з професії "Кухар"

тел: +38(096)156-98-78

Чирко Руслана Лукашівна

Майстер виробничого навчання з професії "Кухар, кондитер"

тел: +38(068)529-42-20

Шелепук Валентина Григорівна

Викладач спецдисциплін з професії "Оператор з обробки інформації та ПЗ"

тел: +38(097)794-25-52

Балабаш Ігор Миколайович

Майстер в/н з професії "Оператор з обробки інформації та ПЗ"

тел:

Данилевич Оксана Миколаївна

Майстер виробничого навчання з професії "Оператор з обробки інформації та ПЗ"

тел: +38(097)665-19-62

Калиновський Володимир Олександрович

Майстер в/н з професії "Оператор з обробки інформації та ПЗ"

тел: +38(097)140-92-68

Курчик Ірина Адамівна

Майстер в/н з професії "Оператор з обробки інформації та ПЗ"

тел: +38(068)761-82-29

Банько Тамара Василівна

Викладач фізичної культури

тел: +38(098)794-24-10

Бідун Валентина Володимирівна

Викладач біології і екології

тел: +38(097)460-35-03

Гаврилюк Богдан Васильович

Викладач географії, біології і екології

тел: +38(095)838-23-04

Данилюк Юрій Федорович

Викладач всесвітньої історії, громадянської освіти

тел: +38(063)558-13-85

Дмитрук Людмила Олександрівна

Викладач іноземної (німецької) мови

тел: +38(096)740-70-91

Кереб Світлана В’ячеславівна

Викладач української мови та літератури

тел: +38(097)192-95-35

Королік Андрій Адамович

Викладач фізики та астрономії

тел: +38(096)709-61-13

Королюк Людмила Федорівна

Викладач інформатики, інформаційних технологій

тел: +38(067)952-11-35

Косянчук Світлана Володимирівна

Викладач української мови та літератури

тел: +38(068)335-72-47

Кузьмич Людмила Миколаївна

Викладач предмета "Технології"

тел: +38(097)712-66-69

Литвинець Майя Федорівна

Викладач зарубіжної літератури

тел: +38(096)905-08-22

Лукашук Віта Володимирівна

Викладач фізики та астрономії, кандидат фіз.-мат. наук

тел: +38(097)973-74-17

Мартинюк Ганна Костянтинівна

Викладач математики

тел: +38(098)650-75-67

Питель Павло Вікторович

Викладач фізичної культури

тел: +38(097)800-69-63

Соловей Ірина Володимирівна

Викладач предметів "Технології", "Економіка"

тел: +38(096)277-61-01

Соловей Тетяна Павлівна

Викладач історії України, правознавства

тел: +38(096)453-47-56

Стоцька Віра Федорівна

Викладач хімії

тел: +38(099)939-18-55

Фірчук Наталія Василівна

Викладач іноземної (англійської) мови

тел: +38(095)422-89-82

Бряник Світлана Митрофанівна

Вихователь гуртожитку

тел: +38(068)514-85-29

Мельник Лариса Степанівна

Вихователь гуртожитку

тел: +38(097)045-85-56

Павлович Валентина Микитівна

Вихователь гуртожитку

тел: +38(096)704-54-74

Савлук Ніна Панасівна

Вихователь гуртожитку

тел: +38(096)157-19-85

Бобко Руслан Романович

Керівник гуртка (спортивної секції)

тел:

Гунчик Валентин Григорович

Керівник гуртка (спортивної секції)

тел:

Федчик Валентин Васильович

Керівник гуртка художньої самодіяльності

тел: +38(097)288-15-78

Дата оприлюднення Найменування посади та структурного підрозділу Ми пропонуємо Файли Контакти відповідальної особи
19.02.2024

Бібліотекар

  • соціальні гарантії та захист
детальні умови

Відділ кадрів:

+38 (096) 125-70-60

17.06.2022

Майстер виробничого навчання з професії “Електрогазозварник”

  • педагогічне навантаження
  • методична допомога
  • соціальні гарантії та захист
детальні умови

Відділ кадрів:

 

+38 (096) 125-70-60