Державний професійно-технічний навчальний заклад “Камінь-Каширське вище професійне училище”
запрошує на навчання за такими спеціальностями

На базі 9 класів

На базі 11 класів

№ П.П. Назва професій Тривалiсть
1

Електрогазозварник

1 рік
2

Лицювальник-плиточник

1 рік
3

Муляр, штукатур

1 рік
4

Кухар

1,5 роки

Підвищення кваліфікації, перепідготовка та інше

№ П.П. Назва професій Тривалiсть Вартість Вид професійної підготовки
1 Кондитер 5 днів залежить від наповнюваності групи (близько 1000-1300 грн.) стажування педагогічних працівників ЗП(ПТ)О
2 Кухар 5 днів залежить від наповнюваності групи (близько 900-1200 грн.) стажування педагогічних працівників ЗП(ПТ)О
3 Спеціальність “Будівництво та цивільна інженерія” 2 роки Безкоштовно (згідно регіонального замовлення) Професійне навчання для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня фахового молодшого бакалавра
4 Електрогазозварник 5,5 міс. залежить від наповнюваності групи (близько 6 - 7 тис. грн) Професійне навчання
5 Кухар 5,5 міс. залежить від наповнюваності групи Підвищення кваліфікації працівників закладів ресторанного господарства

Прийом громадян до державного професійно-технічного навчального закладу «Камінь-Каширське вище професійне училище» здійснюється для здобуття професій за освітньо-кваліфікаційними рівнями: кваліфікований робітник і фаховий молодший бакалавр.

Професії

Код ДК

7112

Термін навчання

1 рік

Форма навчання

денна

Електрогазозварник

Електрогазозварник виконує ручне електродугове, плазмове та газове зварювання (різання) деталей, конструкцій та труб із сталі, чавуну, кольорових металів і сплавів, зварювання на автоматах, у тому числі обладнаних телевізійними, фотоелектронними та іншими пристроями, напівавтоматичне зварювання за допомогою автоматичних маніпуляторів (роботів).

При роботі на зварювальних автоматах і напівавтоматах функції зварника полягають у підготовці поверхонь, виборі технологічних режимів, контролі процесу зварювання та якості шва, а також у обслуговуванні відповідного устаткування. Разом з тим, незважаючи на застосування різних видів зварювальних машин, важливе значення має і завжди буде мати ручне зварювання. Воно використовується у будівництві, при прокладанні трубопроводів, створенні гідроспоруд, ремонті різноманітної техніки.

Електрогазозварник повинен вміти виконувати роботи з ручного та автоматизованого дугового, газоелектричного і газового зварювання деталей, читати креслення, визначати основні причини браку і усувати їх, застосовувати раціональні прийоми роботи, економно використовувати матеріали і електроенергію, дотримуватись правил охорони.

Код ДК

7132

Термін навчання

1 рік

Форма навчання

Денна

Лицювальник-плиточник

Лицювальник-плиточник – це робітник широкого профілю, який виконує: роботи з облицювання поверхонь різного роду плитками, реконструкції, реставрації та ремонту будівель і споруд. Професія має високе суспільно-економічне значення, розповсюджена як в містах, так і сільській місцевості. Лицювальник-плиточник облицьовує плиткою стіни будинків, опори мостів тощо, а також внутрішні приміщення.  Для цього готує розчини, очищає поверхні, ріже плитку за розмірами. Може виконувати укладання килимової кераміки. Ремонтує облицьовані поверхні.
Професія лицювальник-плиточник в наш час стала найпопулярнішою серед усіх будівельних професій. Робітники-плиточники завжди потрібні як в державних будівельних компаніях, так і в приватних. Важливо і те, що, здобувши цю професію, ви завжди зможете власними силами переобладнати свій будинок на свій розсуд і на свій смак.
Основна робота плиточника – облицювання плиткою стін та підлоги будинків. Кваліфікований лицювальник-плиточник повинен знати види матеріалів, використовуваних при облицюванні, способи розмітки і розбивки горизонтальних, вертикальних і криволінійних поверхонь, способи установлення та кріплення фасонних і прямих плиток, правила ремонту і заміни плиткового покриття.

Код ДК

7122, 7133

Термін навчання

1 рік

Форма навчання

денна

Муляр, штукатур

Муляр – це робітник, що бере участь у зведенні і ремонті житлових будинків, мостів, промислових і інших споруджень із природних і штучних будівельних матеріалів. До природних будівельних матеріалів відносяться різні види каменю. Штучні виготовляються з глини, шлаку, вапняно-піщаних сумішей і інших матеріалів.

Муляр робить кладку несучих стін, фундаменту арок, зводів, колон, бере участь в установці віконних і дверних коробок, робить конопатку і заливання швів у збірних залізобетонних конструкціях.

При кладці стін муляр повинний витримувати необхідну товщину і рівність шва, перевіряти відповідність горизонтальності і вертикальності рядів проектним вимогам, проектувати зведення кутів і вигинів стіни з цілих, половинок і четвертинок цегли. Муляр може брати участь у ремонті: він виконує закладення “порожнеч” новою цеглою, при дотриманні “швів” і “стику” старої кладки.

Штукатур готує розчини для різних видів штукатурки, робить розмітку поверхні і готує її для обштукатурювання, наносить штукатурку вручну і механізованими інструментами, обробляє обштукатурену поверхню.

Код ДК

5122

Термін навчання

1,5 роки

Форма навчання

денна

Кухар

Кухар готує супи, другі страви, іншу їжу. Знає, як правильно зберігати продукти, готує різні страви за рецептами і вміє оформляти приготоване. Організовує зберігання продуктів відповідно до санітарно-гігієнічних норм. Попри те, що кухар на підприємствах громадського харчування користується встановленими рецептами страв, він може вносити до них зміни в залежності від якості сировини і контингенту споживачів.

Характерним для кращих кулінарів є те, що вони не зупиняються на тому, чого вже досягли, а постійно вчаться, уважно переймають і вивчають досвід інших, беруть участь в різних професійних конкурсах. Шлях до високої майстерності починається з малого: вміння нарізати овочі, гарно покласти на тарілку гарнір, акуратно полити страву соусом, не забризкувати краї тарілки. Точне дотримання технології приготування їжі – перший крок до майстерності. Ще одна сходинка до майстерності – розробка і створення нових страв.

Код ДК

4113

Термін навчання

2,5 роки

Форма навчання

денна

Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення

Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення – це професія майбутнього. Висококваліфікований працівник буде не тільки працювати з офісними додатками (текстовим редактором, електронними таблицями, базами даних, графікою, презентаціями), але це ще й технічний фахівець в галузі інформаційних технологій.

Кваліфікований робітник з даної професії виконує підготовку, апаратне та програмне підключення до ПК периферійних пристроїв, офісного та комутаційного обладнання. Здійснює установку пакетів програм згідно з профілем діяльності підрозділу, перенесення інформації з одного носія на інший, технологічні операції з обробки інформації у відповідному програмному середовищі: текстовому редакторі та верстки, електронних таблицях, базах даних, графічних редакторах, програмах звуку, відеомонтажу, анімаційної та тривимірної графіки. Оформлює організаційно-розпорядчу документацію. Здійснює заміну витратних матеріалів, діагностику, технічне обслуговування та модернізацію засобів інформаційної системи, супроводження та захист інформації. Розробляє, розміщує і супроводжує Веб-сайти, здійснює пошук інформації в інформаційних мережах. Надає інформаційні послуги та обґрунтовує вибір комп’ютерної техніки, периферійного, офісного, комутаційного обладнання та програмного забезпечення до потреб споживачів.

Код ДК

7141, 7133

Термін навчання

3 роки

Форма навчання

денна

Маляр, штукатур

Роль маляра в будівництві дуже велика. Він покриває фарбами і лаками стіни, стелі, підлоги, двері при їхньому остаточному оздобленні, обклеює необхідні поверхні шпалерами, гнучкими лицювальними матеріалами. Слід зазначити, що з розвитком індустріалізації будівництва і перенесенням багатьох будівельних операцій у заводські умови різко зросла кількість виробів, що надходять на будівельний майданчик у цілком готовому виді, пофарбованими при виготовленні. Такі вироби полегшують працю маляра на будівництві. Тому що після остаточної установки на місці їх необхідно лише один раз покрити фарбою, тобто «освіжити», і виріб буде придатним до експлуатації.

На будівництвах малярам доводиться виконувати різноманітні види фарбувань – клейове, вапняне, силікатне, цементне і, крім того, ще й покривати поверхні олійними, емалевими, емульсійними фарбами і лаками.

Маляр займається фарбуванням будинків, споруджень, устаткування, інструментів й інших предметів. Люди цієї професії найчастіше працюють в будівельних організаціях, ремонтно-будівельних і житлово-комунальних управліннях. Маляр готує під фарбування бетонні, дерев’яні й металеві конструкції. Поверхні офарблює вручну або за допомогою валиків, фарбопультів, пістолетів і інших пристосувань, наклеює шпалери. Він володіє прийомами роботи високоякісної й декоративної штукатурки, а також прийомами багатобарвного фарбування фасадів, будинків спеціальними синтетичними складами.

Код ДК

5122, 7412

Термін навчання

3,8 років

Форма навчання

Денна

Кухар, кондитер

Кухар готує супи, другі страви, іншу їжу. Знає, як правильно зберігати продукти, готує різні страви за рецептами і вміє оформляти приготоване. Організовує зберігання продуктів відповідно до санітарно-гігієнічних норм. Попри те, що кухар на підприємствах громадського харчування користується встановленими рецептами страв, він може вносити до них зміни в залежності від якості сировини і контингенту споживачів.

Кондитер займається приготуванням різних видів тіста, начинок, кремів по заданій рецептурі, випікає і прикрашає продукцію. Це високоякісні, різноманітного виду, смаку та аромату харчові продукти. Більша частина робіт виконується вручну за допомогою спеціальних інструментів, перетворюючи професію кондитера в мистецтво.

Це складна професія яка потребує не лише естетичного смаку та художніх здібностей від робітника, але багатьох знань та вмінь, передбачає як ручну, так і механізовану роботу за допомогою автоматичних приладів та устаткування: маслорізка, пекарні, змішувачі, ножі, котли, духові шафи, тощо. Кондитер проводить дуже багато різноманітних операцій: фільтрацію, вимірювання, виготовлення тіста, випікання, тощо. Професія кондитера – широка та змістовна, праця кропітка і важка, яка потребує багато зусиль, напруження, натхнення, творчого пошуку.

Електрогазозварник на базі 11 класів

Код ДК

7112

Термін навчання

1 рік

Форма навчання

денна

Електрогазозварник

Електрогазозварник виконує ручне електродугове, плазмове та газове зварювання (різання) деталей, конструкцій та труб із сталі, чавуну, кольорових металів і сплавів, зварювання на автоматах, у тому числі обладнаних телевізійними, фотоелектронними та іншими пристроями, напівавтоматичне зварювання за допомогою автоматичних маніпуляторів (роботів).

При роботі на зварювальних автоматах і напівавтоматах функції зварника полягають у підготовці поверхонь, виборі технологічних режимів, контролі процесу зварювання та якості шва, а також у обслуговуванні відповідного устаткування. Разом з тим, незважаючи на застосування різних видів зварювальних машин, важливе значення має і завжди буде мати ручне зварювання. Воно використовується у будівництві, при прокладанні трубопроводів, створенні гідроспоруд, ремонті різноманітної техніки.

Електрогазозварник повинен вміти виконувати роботи з ручного та автоматизованого дугового, газоелектричного і газового зварювання деталей, читати креслення, визначати основні причини браку і усувати їх, застосовувати раціональні прийоми роботи, економно використовувати матеріали і електроенергію, дотримуватись правил охорони.

Правила прийому Документи до вступу

Лицювальник-плиточник на базі 11 класів

Код ДК

7132

Термін навчання

1 рік

Форма навчання

Денна

Лицювальник-плиточник

Лицювальник-плиточник – це робітник широкого профілю, який виконує: роботи з облицювання поверхонь різного роду плитками, реконструкції, реставрації та ремонту будівель і споруд. Професія має високе суспільно-економічне значення, розповсюджена як в містах, так і сільській місцевості. Лицювальник-плиточник облицьовує плиткою стіни будинків, опори мостів тощо, а також внутрішні приміщення.  Для цього готує розчини, очищає поверхні, ріже плитку за розмірами. Може виконувати укладання килимової кераміки. Ремонтує облицьовані поверхні.
Професія лицювальник-плиточник в наш час стала найпопулярнішою серед усіх будівельних професій. Робітники-плиточники завжди потрібні як в державних будівельних компаніях, так і в приватних. Важливо і те, що, здобувши цю професію, ви завжди зможете власними силами переобладнати свій будинок на свій розсуд і на свій смак.
Основна робота плиточника – облицювання плиткою стін та підлоги будинків. Кваліфікований лицювальник-плиточник повинен знати види матеріалів, використовуваних при облицюванні, способи розмітки і розбивки горизонтальних, вертикальних і криволінійних поверхонь, способи установлення та кріплення фасонних і прямих плиток, правила ремонту і заміни плиткового покриття.

Правила прийому Документи до вступу

Муляр, штукатур на базі 11 класів

Код ДК

7122, 7133

Термін навчання

1 рік

Форма навчання

денна

Муляр, штукатур

Муляр – це робітник, що бере участь у зведенні і ремонті житлових будинків, мостів, промислових і інших споруджень із природних і штучних будівельних матеріалів. До природних будівельних матеріалів відносяться різні види каменю. Штучні виготовляються з глини, шлаку, вапняно-піщаних сумішей і інших матеріалів.

Муляр робить кладку несучих стін, фундаменту арок, зводів, колон, бере участь в установці віконних і дверних коробок, робить конопатку і заливання швів у збірних залізобетонних конструкціях.

При кладці стін муляр повинний витримувати необхідну товщину і рівність шва, перевіряти відповідність горизонтальності і вертикальності рядів проектним вимогам, проектувати зведення кутів і вигинів стіни з цілих, половинок і четвертинок цегли. Муляр може брати участь у ремонті: він виконує закладення “порожнеч” новою цеглою, при дотриманні “швів” і “стику” старої кладки.

Штукатур готує розчини для різних видів штукатурки, робить розмітку поверхні і готує її для обштукатурювання, наносить штукатурку вручну і механізованими інструментами, обробляє обштукатурену поверхню.

Правила прийому Документи до вступу

Кухар на базі 11 класів

Код ДК

5122

Термін навчання

1,5 роки

Форма навчання

денна

Кухар

Кухар готує супи, другі страви, іншу їжу. Знає, як правильно зберігати продукти, готує різні страви за рецептами і вміє оформляти приготоване. Організовує зберігання продуктів відповідно до санітарно-гігієнічних норм. Попри те, що кухар на підприємствах громадського харчування користується встановленими рецептами страв, він може вносити до них зміни в залежності від якості сировини і контингенту споживачів.

Характерним для кращих кулінарів є те, що вони не зупиняються на тому, чого вже досягли, а постійно вчаться, уважно переймають і вивчають досвід інших, беруть участь в різних професійних конкурсах. Шлях до високої майстерності починається з малого: вміння нарізати овочі, гарно покласти на тарілку гарнір, акуратно полити страву соусом, не забризкувати краї тарілки. Точне дотримання технології приготування їжі – перший крок до майстерності. Ще одна сходинка до майстерності – розробка і створення нових страв.

Правила прийому Документи до вступу

Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення на базі 9 класів

Код ДК

4113

Термін навчання

2,5 роки

Форма навчання

денна

Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення

Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення – це професія майбутнього. Висококваліфікований працівник буде не тільки працювати з офісними додатками (текстовим редактором, електронними таблицями, базами даних, графікою, презентаціями), але це ще й технічний фахівець в галузі інформаційних технологій.

Кваліфікований робітник з даної професії виконує підготовку, апаратне та програмне підключення до ПК периферійних пристроїв, офісного та комутаційного обладнання. Здійснює установку пакетів програм згідно з профілем діяльності підрозділу, перенесення інформації з одного носія на інший, технологічні операції з обробки інформації у відповідному програмному середовищі: текстовому редакторі та верстки, електронних таблицях, базах даних, графічних редакторах, програмах звуку, відеомонтажу, анімаційної та тривимірної графіки. Оформлює організаційно-розпорядчу документацію. Здійснює заміну витратних матеріалів, діагностику, технічне обслуговування та модернізацію засобів інформаційної системи, супроводження та захист інформації. Розробляє, розміщує і супроводжує Веб-сайти, здійснює пошук інформації в інформаційних мережах. Надає інформаційні послуги та обґрунтовує вибір комп’ютерної техніки, периферійного, офісного, комутаційного обладнання та програмного забезпечення до потреб споживачів.

Правила прийому Документи до вступу

Маляр, штукатур на базі 9 класів

Код ДК

7141, 7133

Термін навчання

3 роки

Форма навчання

денна

Маляр, штукатур

Роль маляра в будівництві дуже велика. Він покриває фарбами і лаками стіни, стелі, підлоги, двері при їхньому остаточному оздобленні, обклеює необхідні поверхні шпалерами, гнучкими лицювальними матеріалами. Слід зазначити, що з розвитком індустріалізації будівництва і перенесенням багатьох будівельних операцій у заводські умови різко зросла кількість виробів, що надходять на будівельний майданчик у цілком готовому виді, пофарбованими при виготовленні. Такі вироби полегшують працю маляра на будівництві. Тому що після остаточної установки на місці їх необхідно лише один раз покрити фарбою, тобто «освіжити», і виріб буде придатним до експлуатації.

На будівництвах малярам доводиться виконувати різноманітні види фарбувань – клейове, вапняне, силікатне, цементне і, крім того, ще й покривати поверхні олійними, емалевими, емульсійними фарбами і лаками.

Маляр займається фарбуванням будинків, споруджень, устаткування, інструментів й інших предметів. Люди цієї професії найчастіше працюють в будівельних організаціях, ремонтно-будівельних і житлово-комунальних управліннях. Маляр готує під фарбування бетонні, дерев’яні й металеві конструкції. Поверхні офарблює вручну або за допомогою валиків, фарбопультів, пістолетів і інших пристосувань, наклеює шпалери. Він володіє прийомами роботи високоякісної й декоративної штукатурки, а також прийомами багатобарвного фарбування фасадів, будинків спеціальними синтетичними складами.

Правила прийому Документи до вступу

Кухар, кондитер на базі 9 класів

Код ДК

5122, 7412

Термін навчання

3,8 років

Форма навчання

Денна

Кухар, кондитер

Кухар готує супи, другі страви, іншу їжу. Знає, як правильно зберігати продукти, готує різні страви за рецептами і вміє оформляти приготоване. Організовує зберігання продуктів відповідно до санітарно-гігієнічних норм. Попри те, що кухар на підприємствах громадського харчування користується встановленими рецептами страв, він може вносити до них зміни в залежності від якості сировини і контингенту споживачів.

Кондитер займається приготуванням різних видів тіста, начинок, кремів по заданій рецептурі, випікає і прикрашає продукцію. Це високоякісні, різноманітного виду, смаку та аромату харчові продукти. Більша частина робіт виконується вручну за допомогою спеціальних інструментів, перетворюючи професію кондитера в мистецтво.

Це складна професія яка потребує не лише естетичного смаку та художніх здібностей від робітника, але багатьох знань та вмінь, передбачає як ручну, так і механізовану роботу за допомогою автоматичних приладів та устаткування: маслорізка, пекарні, змішувачі, ножі, котли, духові шафи, тощо. Кондитер проводить дуже багато різноманітних операцій: фільтрацію, вимірювання, виготовлення тіста, випікання, тощо. Професія кондитера – широка та змістовна, праця кропітка і важка, яка потребує багато зусиль, напруження, натхнення, творчого пошуку.

Правила прийому Документи до вступу