Учнівське самоврядування

Наше гасло: УКРАЇНА  ПОЧИНАЄТЬСЯ З ТЕБЕ!!!

Наше кредо: МИ – патріоти своєї країни,

                       МИ – люди майбутнього,

                       Всі Ми – єдині!!!

Наша місія: для того, щоб мати успішне майбутнє, необхідно бути готовим робити щось нове і важливе вже сьогодні!

НАША КОМАНДА  – ВЕСЕЛА І ДРУЖНА, ТВОРЧА І КРЕАТИВНА, УСПІШНА ТА ІНІЦІАТИВНА!!!

МИ – єдине коло однодумців, які діють за принципом «НЕ будь байдужим!!! Приєднуйся до нас!!!»

 

Ольга МАТВІЮК – президент учнівського самоврядування «Патріот»

 

Успіхи та досягнення учнів ВПУ

2023-2024 н.р.

  • І місце в ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед здобувачів освіти ЗП(ПТ)О з професії “Штукатур” – учень групи №11 Сорочук Віктор;
  • ІІ місце в ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед здобувачів освіти ЗП(ПТ)О з професії “Електрогазозварник” – учень групи №17 Баранчук Віталій;
  • ІІ місце в ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед здобувачів освіти ЗП(ПТ)О з професії “Кухар” – учениця групи №16 Кошель Іванна;
  • перемога в обласному фестивалі робітничих професій “Відбудуємо Україну разом” серед здобувачів освіти ЗП(ПТ)О: професія “електрогазозварник” – учні групи №17 Єфімов Андрій і Подзюбанчук Роман;
  • перемога в обласному фестивалі робітничих професій “Відбудуємо Україну разом” серед здобувачів освіти ЗП(ПТ)О: професія “маляр, штукатур” – учень групи №1 Пась Михайло;
  • ІІ місце з легкої атлетики (юнаки) в рамках ХХХ обласних спортивних ігор серед учнів ЗП(ПТ)О у 2023-2024 н.р.;
  • І місце з міні-футболу в рамках ХХХ обласних спортивних ігор серед учнів ЗП(ПТ)О у 2023-2024 н.р.;
  • І місце з баскетболу 3х3 (юнаки) в рамках ХХХ обласних спортивних ігор серед учнів ЗП(ПТ)О у 2023-2024 н.р.;
  • ІІІ місце в обласному етапі ХІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка у 2023-2024 н.р. серед учнів ЗП(ПТ)О – учениця групи №21 Матвіюк Ольга;
  • ІІ місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу на написання есе “Війна за СВІЙ шлях” у 2023 році – учениця групи №12 Пась Олена;
  • ІІІ місце з волейболу (дівчата) в рамках ХХХ обласних спортивних ігор серед учнів ЗП(ПТ)О у 2023-2024 н.р.

2022-2023 н.р.

  • ІІ місце в обласному етапі ХІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка у 2022-2023 н.р. серед учнів ЗП(ПТ)О – учениця групи №21 Матвіюк Ольга;
  • І місце в обласному конкурсі фахової майстерності серед здобувачів освіти закладів професійної (професійно-технічної) освіти з професії “Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення” – учень групи №3 Кузьмич Максим;
  • І місце в обласній Інтернет-олімпіаді із предметів професійно-теоретичної підготовки серед здобувачів освіти закладів професійної (професійно-технічної) освіти з професії “Кухар” – учениця групи №19 Бляшук Ніна;
  • І місце в обласній Інтернет-олімпіаді із предметів професійно-теоретичної підготовки серед здобувачів освіти закладів професійної (професійно-технічної) освіти з професії “Кондитер” – учениця групи №2 Юневич Надія;
  • ІІІ місце в обласній Інтернет-олімпіаді із предметів професійно-теоретичної підготовки серед здобувачів освіти закладів професійної (професійно-технічної) освіти з професії “Штукатур” – учень групи №6 Шелест Максим;
  • ІІІ місце у Всеукраїнському фізкультурно-оздоровчому заході “Козацька ліга” – учень групи №17 Логвинюк Олександр, учениця групи №19 Лобанова Діана;
  • І місце в обласному батлі “Інтелектуальний марафон: українська мова” серед здобувачів освіти закладів професійної (професійно-технічної) освіти – учениці групи №21 Бідун Анна, Матвіюк Ольга, Мальчук Вікторія;
  • І місце в обласному огляді-представленні “Захисники і захисниці України – працівники та випускники закладів професійної (професійно-технічної) освіти, моя родина” – члени гуртка “Історія в особистостях” (учениці групи №21 Бідун Анна, Матвіюк Ольга, Мальчук Вікторія);
  • І місце в обласних змаганнях Всеукраїнської військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”) – рій “Вартові держави”: учениця групи №19 Сай Катерина, учень групи №21 Грицевич Богдан, учень групи №9 Дзенік Артем, учениця групи №19 Долевич Ірина, учень групи №17 Зінчук Олександр, учениця групи №19 Лошик Анна, учениця групи №21 Мальчук Вікторія, учень групи №14 Сафонюк Богдан;
  • І місце в обласному огляді профорієнтаційної інфографіки “Моя робітнича професія – незвичайна, мій ЗП(ПТ)О – унікальний” – учень групи №12 Канюка Вадим
2021-2022 н.р.
  • ІІІ місце в обласному конкурсі української патріотичної, сучасної пісні “Срібні дзвіночки” у 2021-2022 н.р – учениця групи №21 Чикалюк Віра;
  • ІІ місце в обласному фестивалі юних гумористів “Гумор і сміх об’єднують всіх” в номінації “Власні усмішки” – учениця групи №19 Мазурик Вікторія;
  • ІІ місце в обласному конкурсі різдвяно-новорічної атрибутики “Святвечір” в номінації “Новорічні атрибути” – учениця групи №19 Мазурик Вікторія.
2020-2021 н.р.
  • ІІІ місце в обласному конкурсі української патріотичної, сучасної пісні “Срібні дзвіночки” – учениця групи №19 Панасюк Анастасія;
  • І місце в обласному конкурсі колядок і щедрівок “Ой, радуйся, земле!” (дистанційно) в номінації “Автентичний фольклор” – фольклорний гурт;
  • І місце в обласних професійних змаганнях серед здобувачів освіти ЗП(ПТ)О з професій ресторанного господарства “Краще меню для хворих на цукровий діабет” – учні групи №16 – Дейнека Оксана, Солоха Анна, Станько Владислав;
  • ІІ місце в обласному конкурсі вокальних ансамблів малих форм “Ми діти твої, Україно” (дистанційно) у номінації “Народний спів” – гурт хлопців;
  • І місце в обласній Інтернет-олімпіаді з інформаційних технологій серед здобувачів освіти ЗП(ПТ)О – Мельник Станіслав, учень групи №17;
  • ІІ місце в обласній Інтернет-олімпіаді з інформаційних технологій серед здобувачів освіти ЗП(ПТ)О – Лазарук Павло, учень групи №20;
  • ІІІ місце в обласній Інтернет-олімпіаді з інформаційних технологій серед здобувачів освіти ЗП(ПТ)О – Кухарик Роман, учень групи №16.
2019-2020 н.р.
  • ІІ місце в обласному конкурсі на кращий бізнес-проєкт серед здобувачів освіти закладів професійної (професійно-технічної) освіти “Живи і працюй на Волині”, команда учнів групи №2 – Мосюк Дмитро, Чернуха Олександр, Занчук Станіслав;
  • ІІ місце в обласному конкурсі української патріотичної, сучасної пісні “Срібні дзвіночки” – Найдич Олександр, учень групи №17;
  • І місце (золота медаль) у І (відбірковому) етапі конкурсу професійної майстерності WorldSkills Ukraine в компетенції “Кулінарне мистецтво” – Кацевич Іванна, учениця групи №16;
  • ІІІ місце (бронзова медаль) у І (відбірковому) етапі конкурсу професійної майстерності WorldSkills Ukraine в компетенції “Кондитерське мистецтво” – Хоцевич Юлія, учениця групи №14.
2018-2019 н.р.
  • ІІ місце в обласному конкурсі агітаційно-просвітницьких гуртів “Робітник звучить гордо” – гурт “Інвайт”;
  • ІІ місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів ЗП(ПТ)О з професії “Кухар” – Хоцевич Юлія, учениця групи №14;
  • ІІ місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів ЗП(ПТ)О з професії “Маляр” – Хлистік Микола, учень групи №25;
  • І місце в обласному етапі ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика – Чикалюк Єлизавета, учениця групи №21.
2017-2018 н.р.
  • І місце в обласній олімпіаді з комп’ютерної графіки серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти – Бабула Юрій, учень групи №23;
  • ІІІ місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з професії “Муляр” – Шудрук Володимир, учень групи №6;
  • ІІІ місце в обласному конкурсі на кращого знавця з предмета “Креслення” в номінації “Технічне креслення” з професій зварювального напрямку – Ковальчук Іван, учень групи №8;
  • ІІІ місце в обласному конкурсі на кращого знавця з предмета “Креслення” в номінації “Будівельне креслення” з професій будівельного напрямку – Херло Іван, учень групи №5;
  • ІІІ місце в обласному конкурсі юних читців поезії Т.Г. Шевченка – Герасимик Аліна, учениця групи №12;
  • ІІ місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу юних гумористів “Посміхнемось щиро Вишні” – Герасимик Аліна, учениця групи №12.
2016-2017 н.р.
  • ІІ місце в ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів із професії маляр – Дзеблюк Володимир, учень групи №4;
  • І місце в ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів із професії кондитер – Дубнюк Анна, учениця групи №16;
  • І місце в обласному етапі ХVІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика – Плясун Анна, учениця групи №18;
  • ІІ місце в обласному конкурсі вокальних ансамблів малих форм “Ми діти твої, Україно” – Повх Дмитро, учень групи №22, Мар’юсік Дмитро, учень групи №4;
  • І місце в обласному конкурсі фотоописів на тему “Сімейні династії. Захисники Вітчизни у моїй родині” – Савівський Анатолій, учень групи №7;
  • ІІІ місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу юних гумористів “Посміхнемось щиро Вишні” – Синчук Євген, учень групи №21.
20150-2016 н.р.
  • І місце в обласному конкурсі на кращу веб-сторінку учнівського самоврядування на сайті ПТНЗ – веб-сайт “Патріот”;
  • Срібна медаль VІІ Всеукраїнського конкурсу юніорів з кулінарного мистецтва і сервісу – Ольга Куліневич, учениця групи №19;
  • ІІ місце в обласній олімпіаді з професійно-теоретичної підготовки з професії штукатур – Склезь Дмитро, учень групи №6;
  • ІІ місце в обласній олімпіаді з професійно-теоретичної підготовки з професії маляр – Федчик Олександр, учень групи №25;
  • ІІ місце в обласній олімпіаді з професійно-теоретичної підготовки з професії кухар – Фіщук Валентина, учениця групи №20;
  • І місце в обласному етапі ХVІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика серед учнів ПТНЗ – Михалік Аліна, учениця групи №3;
  • І місце в обласному етапі ХVІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика серед учнів ПТНЗ – Фіщук Валентина, учениця групи №20;
  • ІІ місце в обласному етапі ХVІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика серед учнів ПТНЗ – Пугач Ірина, учениця групи №27;
  • ІІІ місце в обласному етапі VІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка – Михалік Аліна, учениця групи №3;
  • ІІІ місце в обласному етапі VІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка – Нивчик Тетяна, учениця групи №27.
2014-2015 н.р.
  • ІІІ місце в обласному конкурсі “Європа починається з нас: я вже змінюю Україну, а ти?” – члени євроклубу “Євро.UA”;
  • І місце в обласній олімпіаді із професійно-теоретичної підготовки з професії муляр – Лисюк Віктор, учень групи №17;
  • ІІ місце в обласній олімпіаді із професійно-теоретичної підготовки з професії маляр – Назарук Георгій, учень групи №15;
  • ІІ місце в обласній олімпіаді із професійно-теоретичної підготовки з професії кухар – Фіщук Валентина, учениця групи №20;
  • ІІІ місце в обласній олімпіаді із професійно-теоретичної підготовки з предмета “Охорона праці” – Назарчук Марія, учениця групи №6;
    ІІІ місце в обласному конкурсі української патріотичної пісні “Срібні дзвіночки” – Повх Дмитро, учень групи №22;
  • ІІІ місце в обласному конкурсі вокальних ансамблів малих форм “Ми діти твої, Україно” – Колодій Віталій, учень групи №28, Мар’юсік Дмитро, учень групи №4;
  • ІІ місце в обласному конкурсі різдвяно-новорічної атрибутики “Святвечір” – Антонюк Олена, учениця групи №18;
  • І місце в обласному етапі ХV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика серед учнів ПТНЗ – Пугач Ірина, учениця групи №27;
  • ІІ місце в обласному етапі ХV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика серед учнів ПТНЗ – Фіщук Валентина, учениця групи №20;
  • І місце в обласному етапі V Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка – Фіщук Валентина, учениця групи №20;
  • ІІІ місце в обласному етапі V Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка – Нивчик Тетяна, учениця групи №27;
  • ІІІ місце в обласному етапі V Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка – Сидун Світлана, учениця групи №14;
  • ІІ місце в обласному конкурсі юних гумористів “Посміхнемось щиро Вишні” – Синчук Євген, учень групи №21.
2013-2014 н.р.
  • ІІ місце в обласному етапі ХІV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика серед учнів ПТНЗ – Ковч Наталія, учениця групи №13;
  • І місце в обласному етапі ІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка серед учнів ПТНЗ – Фіщук Валентина, учениця групи №20;
  • ІІІ місце в обласному етапі ІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка серед учнів ПТНЗ – Сидун Світлана, учениця групи №14;
  • ІІ місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів ПТНЗ із професії “Кухар” – Лебіч Катерина, учениця групи №2;
  • І місце в обласній олімпіаді із професійно-теоретичної підготовки з професії муляр – Абрамчук Сергій, учень групи №6;
  • ІІІ місце в обласній олімпіаді із професійно-теоретичної підготовки з професії штукатур – Назарук Георгій, учень групи №15;
  • ІІ місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів ПТНЗ з професії “Маляр” – Давидюк Андрій, учень групи №4;
  • Диплом ІІ ступеня МОН України IV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка серед учнів ПТНЗ – Сидун Світлана, учениця групи №14;
  • Диплом ІІІ ступеня МОН України IV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка серед учнів ПТНЗ – Фіщук Валентина, учениця групи №20;
  • ІІІ місце в обласному етапі Всеукраїнського фестивалю-конкурсу “Молодь обирає здоров’я” – учнівська команда “Нон-стоп”.
2012-2013 н.р.
  • І місце в ХХ обласній спартакіаді учнів ПТНЗ;
  • І місце в обласному конкурсі «Учень року ПТНЗ – 2012» (Корсак Андрій, учень №19).
  • Призові місця в олімпіадах із професійно-теоретичної підготовки:
  • ІІІ місце з професії кухар – Дейнека Олег, учень групи №21;
  • І місце з професії штукатур – Макарчук Олександр, учень групи №24;
  • ІІІ місце з професії маляр – Хомук Дмитро, учень групи №15;
  • І місце з професії електрогазозварник – Цівун Іван, учень групи №8.
  • Диплом ІІІ ступеня МОН України ІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка серед учнів ПТНЗ – Мельничук Юлія, учениця групи №23;
  • Диплом ІІІ ступеня МОН України ІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка серед учнів ПТНЗ – Сидун Світлана, учениця групи №14