Черговий спортивний здобуток наших учнів

З 4 по 6 травня 2023 року в нашій державі проходив Всеукраїнський фізкультурно-оздоровчий захід серед здобувачів професійної (професійно-технічної) освіти «Козацька ліга», який започаткований Комітетом з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.

Наш заклад на всеукраїнському рівні представляла команда у складі учениці групи № 19 (ІІ курс, професія кухар, кондитер) Діани Лобанової, учня групи № 17 (професія електрогазозварник) Олександра Логвинюка та тренера Івана Шуміка.

Серед 38 закладів професійної освіти України, які брали участь у змаганнях команда ДПТНЗ «Камінь–Каширське ВПУ» зайняла почесне призове третє місце! !!! А в особистій першості Олександр Логвинюк зайняв призове ІІ місце серед юнаків!!!

Наших переможців, призерів змагань нагороджено кубками і грамотами Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.

«Пишаюся своїми вихованцями, адже на цих змаганнях вони показали не лише високі спортивні результати, а й активну громадянську позицію, знання з історії України (давали відповіді на питання контрольного тесту), справжню людську гідність та повагу до звичаїв і традицій рідного народу. Тож, я твердо переконаний, що з такою молоддю на Україну чекає мирне, світле, європейське майбутнє», зазначив тренер команди, керівник фізичного виховання училища Іван Шумік.

Print Friendly, PDF & Email

В рамках плану роботи Центру професійної кар’єри 15 березня 2024 року, практичним психологом Наталією Грищук було проведено інтерактивний тренінг “Пізнай себе: ініціативність+творче мислення=підприємливість”. На даному заході учні групи №19 розкрили поняття: особистість, підприємливість, підприємець. Навчились визначати власні цінності, розвивали уміння креативно мислити, працювати в команді та використовувати дані вміння для досягнення успіху.

Print Friendly, PDF & Email

В Україні 14 березня відзначають День українського добровольця. Свято було започатковано 2017 року, щоб гідно вшанувати хоробрих чоловіків і жінок, які ризикують своїми життями заради нашої Батьківщини. На жаль, чимало добровольців з 2014 року загинуло за Україну. Особливо важливо пам’ятати про їхні подвиги під час повномасштабної війни в Україні. Саме з нагоди цього величного свята […]

Print Friendly, PDF & Email

Березень місяць є досить насиченим цікавими подіями, заходами, які спрямовані на професійну успішну самореалізацію наших учнів. Так, Наталія Степанець продовжує ознайомлювати їх з потенційними роботодавцями міста та району. Цікавою, насиченою і досить змістовною була екскурсія 14 березня на ТзОВ «ДОФ-АРБО», яке займається обробкою деревини із застосуванням безвідходного виробництва. Учні мали можливість зрозуміти усі етапи виробництва, […]

Print Friendly, PDF & Email

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x