Медіаграмотність важлива!

З нагоди Всесвітнього дня інформації та в переддень Міжнародного дня захисту інформації, 29 листопада 2023 року, учнями ІІ курсу з професії оператор з обробки інформації та програмного забезпечення було проведено дискусію «Чому нам потрібна медіаграмотність?»

У всі часи інформація займала в житті людини одну з найважливіших позицій. Сьогодні, як ніколи, ми потребуємо достовірної інформації, що забезпечує поінформованість нашого суспільства, доносить відомості про реальні події на фронті.

Під час дискусії обговорено питання: кого вважати медіаграмотною людиною, як розпізнати фейкові новини, як перевірити достовірність медійних повідомлень.

Керівником групи Оксаною Данилевич було запропоновано учням правила та поради щодо медіаграмотності, рекомендації як створити медіаконтент, як написати пост у соціальній мережі. Проведено тести на медіаграмотність, переглянуто відео «Як розпізнати маніпуляції в медіа; покрокова інструкція».

Відбувся захист учнівського проєкту «Що таке комп’ютерне піратство і системи захисту інформації» (Чирко Мар’ян, учень групи №20).

Відзначається висока активність учнівської молоді, їх вміння виражати свою думку, мати свої погляди на оточуючий світ і його події.

Print Friendly, PDF & Email

1 травня 2024 року на ранковій лінійці відбулося урочисте нагородження переможців училищних конкурсів фахової майстерності з професій “Штукатур”, “Кухар”, “Електрогазозварник” та училищної олімпіади з охорони праці. Директор училища Анатолій Корінчук наголосив учасникам заходу на важливості опанування робітничої професії, важливості цих професій у відбудові нашої країни, відзначив активність і професійність учасників училищних конкурсів, вручив переможцям і […]

Print Friendly, PDF & Email

30 квітня 2024 року в училищі відбувся І етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії “Електрогазозварник”. Свої професійні навички зварювального мистецтва та знання теоретичного матеріалу з професії демонстрували учні групи №17. Члени журі визначили переможців та відзначили переваги й недоліки конкурсантів. Згідно їх рішення переможцями стали: 1 місце – Віталій Баранчук, учень групи №17; 2 […]

Print Friendly, PDF & Email

25 квітня 2024 року в училищі пройшли професійні змагання серед кухарів в рамках І етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності. До участі долучилися кращі учні-кухарі з груп №16, №19, №21. Практичний тур конкурсу проходив у навчально-практичному центрі сучасних харчових технологій та включав завдання – приготування комплексного обіду згідно шкільного меню. За підсумками виконання теоретичних та практичних […]

Print Friendly, PDF & Email

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x