Медіаграмотність важлива!

З нагоди Всесвітнього дня інформації та в переддень Міжнародного дня захисту інформації, 29 листопада 2023 року, учнями ІІ курсу з професії оператор з обробки інформації та програмного забезпечення було проведено дискусію «Чому нам потрібна медіаграмотність?»

У всі часи інформація займала в житті людини одну з найважливіших позицій. Сьогодні, як ніколи, ми потребуємо достовірної інформації, що забезпечує поінформованість нашого суспільства, доносить відомості про реальні події на фронті.

Під час дискусії обговорено питання: кого вважати медіаграмотною людиною, як розпізнати фейкові новини, як перевірити достовірність медійних повідомлень.

Керівником групи Оксаною Данилевич було запропоновано учням правила та поради щодо медіаграмотності, рекомендації як створити медіаконтент, як написати пост у соціальній мережі. Проведено тести на медіаграмотність, переглянуто відео «Як розпізнати маніпуляції в медіа; покрокова інструкція».

Відбувся захист учнівського проєкту «Що таке комп’ютерне піратство і системи захисту інформації» (Чирко Мар’ян, учень групи №20).

Відзначається висока активність учнівської молоді, їх вміння виражати свою думку, мати свої погляди на оточуючий світ і його події.

Print Friendly, PDF & Email

24 лютого 2024 року – друга річниця повномасштабної російсько-української війни. 20 лютого 2014-го, 10 років тому, розпочалася активна збройна агресія Росії проти України з переміщенням російських військових підрозділів у Криму та в районі Керченської протоки. А вже 24 лютого 2022 року Росія віроломно розпочала повномасштабне вторгнення на територію України. Саме цим подіям, власним враження і […]

Print Friendly, PDF & Email

Зберігаємо звичаї і традиції рідного народу. Саме це гасло 23 лютого 2024 року стало провідним у презентації проекту «Як смакує Волинь: кулінарні традиції та найвідоміші страви мальовничої Камінь-Каширщини», який підготувала викладач Світлана Костючик. До даного проекту були залучені учні групи №16, що опановують професію кухар, які дослідили та приготували стародавні страви за родинними рецептами. А […]

Print Friendly, PDF & Email

22 лютого 2024 року в рамках роботи Центру професійної кар’єри пройшов семінар-практикум “Ризики нелегальної трудової міграції” спільно з фахівцем ОЦЗ Ларисою Пугач, де учні груп №9 та №15 дізналися про легальні трудові відносини за кордоном, запобігання використанню дитячої праці та трудової експлуатації. Керівник Центру, Наталія Степанець, наголосила, що працювати за трудовим договором – вигідно! Трудове […]

Print Friendly, PDF & Email

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x