Марафон до дня Землі

З 10 по 19 квітня 2024 року в училищі проходив екологічний марафон, присвячений Міжнародному дню Землі. Пройшла ціла декада пізнавальних та захоплюючих заходів “Збережи! Захисти! Відроди!”, які сприяли розвитку екологічного мислення учасників освітнього процесу та виховували відповідальне ставлення до природи та довкілля:

10 квітня, в рамках роботи євроклубу “EURO.UA”, керівником Наталією Фірчук, було проведено інформаційно- розважальну гру “Майбутнє планети”. Даний захід пройшов у формі квізу та подарував усім багато позитивних емоцій.

12 квітня інформаційно-просвітницьку діяльність екологічного спрямування активно розпочала рада лідерів учнівського самоврядування. Під гаслом «ХОЧЕШ ВРЯТУВАТИ СВОЮ ПЛАНЕТУ? ПОЧНИ ЦЕ РОБОТИ САМ!!!» відбулася презентація відеодайджесту «Zero Waste Living /Система “нуль відходів”.

17 квітня, в пройшла презентація проекту «Еко-дім – це сучасне житло». Координатор проекту Віта Лукашук разом із своїми учнями-експертами детально ознайомили присутніх з основними ознаками ЕКО-Будинку, у цікавій формі розповіли про різні види еко-будинків, які будують із природніх, доступних будівельних матеріалів. Досить цікаво пройшло знайомство із «ТОП – 10 найдивніших екологічних будинків світу». Крім того, усі мали можливість взяти участь у голосуванні «Найкращий Еко – будинок».

18 квітня творчо, цікаво, натхненно Валентиною Бідун було проведено віртуальний екологічний квест “Врятуйте Землю!”. Учні групи №12, які брали участь у квесті продемонстрували свої творчі та інтелектуальні здібності, справжню акторську, виконавську майстерність і вкотре нагадали усім, що ЕКОЛОГІЯ – завжди на часі!

19 квітня відбулася презентація проекту «Платформа активного громадянина. ЕКОЛОГІЯ І ВІЙНА – ЕКО НЕ ОК», який підготував та презентував учнівський актив групи №19 .

Print Friendly, PDF & Email

1 травня 2024 року на ранковій лінійці відбулося урочисте нагородження переможців училищних конкурсів фахової майстерності з професій “Штукатур”, “Кухар”, “Електрогазозварник” та училищної олімпіади з охорони праці. Директор училища Анатолій Корінчук наголосив учасникам заходу на важливості опанування робітничої професії, важливості цих професій у відбудові нашої країни, відзначив активність і професійність учасників училищних конкурсів, вручив переможцям і […]

Print Friendly, PDF & Email

30 квітня 2024 року в училищі відбувся І етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії “Електрогазозварник”. Свої професійні навички зварювального мистецтва та знання теоретичного матеріалу з професії демонстрували учні групи №17. Члени журі визначили переможців та відзначили переваги й недоліки конкурсантів. Згідно їх рішення переможцями стали: 1 місце – Віталій Баранчук, учень групи №17; 2 […]

Print Friendly, PDF & Email

25 квітня 2024 року в училищі пройшли професійні змагання серед кухарів в рамках І етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності. До участі долучилися кращі учні-кухарі з груп №16, №19, №21. Практичний тур конкурсу проходив у навчально-практичному центрі сучасних харчових технологій та включав завдання – приготування комплексного обіду згідно шкільного меню. За підсумками виконання теоретичних та практичних […]

Print Friendly, PDF & Email

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x