Будуємо з Україною в серці!

З 21 по 25 листопада 2022 року в училищі пройшов тиждень будівельних професій «Будуємо з Україною в серці», який був насичений цікавими та пізнавальними заходами. У його проведенні були задіяні здобувачі освіти, викладачі, майстри виробничого навчання. Програма тижня була різноманітною та цікавою. Незважаючи на тривоги, відключення світла – все вдалося.

22 листопада відбулася урочиста лінійка «… А ми нашу славну Україну розбудуємо…», де наші вихованці вкотре довели свою активну громадянську позицію, запевнили нас, що майбутнє нашої будівельної справи та рідної України у надійних руках.

Знайти себе на ринку праці, стати напрочуд корисним при відбудові своєї країни, ефективно використати свій потенціал, побудувати справді успішну професійну кар’єру – це основні ключові поняття, які звучали 23 листопада на семінарі-практикумі «Кар’єрні радники для учнів». На заході були присутні представники районного Центру зайнятості, працівник будівельної компанії міста. Здобувачі освіти отримали багато суттєвих, професійних порад, ознайомилися із вакансіями на ринку праці, з вимогами до сучасного кваліфікованого робітника.

Цікаво та патріотично було презентовано 24 листопада наступний захід тижня – бліц-інтервю “…Тому, що я – будівельник…”, в якому наші вихованці висловлювали свої погляди на актуальність обраної професії та їх внесок у розбудову рідної країни.

25 листопада відбувся майстер-клас “Світ декоративних штукатурок”, учасниками якого були майстри виробничого навчання будівельного профілю. Голова методичної комісії Тетяна Филинюк ознайомила присутніх з низкою сучасних мінеральних штукатурок на основі вапна та додатковими матеріалами до них. Ключовим питанням заходу було ознайомлення педагогічних працівників закладу із новітніми будівельними опоряджувальними матеріалами та технологією їх застосування в будівельній галузі з метою подальшого використання набутого досвіду в навчальному процесі. Було проведено практичні роботи “Нанесення та формування фактури мінеральних декоративних штукатурок “Marmorino”, “Grassello”.

Усі проведені заходи засвідчили, що наш заклад має професійних педагогів будівельних професій та готує справжніх патріотів, майбутніх професіоналів, які відбудовуватимуть незалежну, суверенну та незламну Україну!

Print Friendly, PDF & Email

В рамках плану роботи Центру професійної кар’єри 15 березня 2024 року, практичним психологом Наталією Грищук було проведено інтерактивний тренінг “Пізнай себе: ініціативність+творче мислення=підприємливість”. На даному заході учні групи №19 розкрили поняття: особистість, підприємливість, підприємець. Навчились визначати власні цінності, розвивали уміння креативно мислити, працювати в команді та використовувати дані вміння для досягнення успіху.

Print Friendly, PDF & Email

В Україні 14 березня відзначають День українського добровольця. Свято було започатковано 2017 року, щоб гідно вшанувати хоробрих чоловіків і жінок, які ризикують своїми життями заради нашої Батьківщини. На жаль, чимало добровольців з 2014 року загинуло за Україну. Особливо важливо пам’ятати про їхні подвиги під час повномасштабної війни в Україні. Саме з нагоди цього величного свята […]

Print Friendly, PDF & Email

Березень місяць є досить насиченим цікавими подіями, заходами, які спрямовані на професійну успішну самореалізацію наших учнів. Так, Наталія Степанець продовжує ознайомлювати їх з потенційними роботодавцями міста та району. Цікавою, насиченою і досить змістовною була екскурсія 14 березня на ТзОВ «ДОФ-АРБО», яке займається обробкою деревини із застосуванням безвідходного виробництва. Учні мали можливість зрозуміти усі етапи виробництва, […]

Print Friendly, PDF & Email

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x