Будуємо з Україною в серці!

З 21 по 25 листопада 2022 року в училищі пройшов тиждень будівельних професій «Будуємо з Україною в серці», який був насичений цікавими та пізнавальними заходами. У його проведенні були задіяні здобувачі освіти, викладачі, майстри виробничого навчання. Програма тижня була різноманітною та цікавою. Незважаючи на тривоги, відключення світла – все вдалося.

22 листопада відбулася урочиста лінійка «… А ми нашу славну Україну розбудуємо…», де наші вихованці вкотре довели свою активну громадянську позицію, запевнили нас, що майбутнє нашої будівельної справи та рідної України у надійних руках.

Знайти себе на ринку праці, стати напрочуд корисним при відбудові своєї країни, ефективно використати свій потенціал, побудувати справді успішну професійну кар’єру – це основні ключові поняття, які звучали 23 листопада на семінарі-практикумі «Кар’єрні радники для учнів». На заході були присутні представники районного Центру зайнятості, працівник будівельної компанії міста. Здобувачі освіти отримали багато суттєвих, професійних порад, ознайомилися із вакансіями на ринку праці, з вимогами до сучасного кваліфікованого робітника.

Цікаво та патріотично було презентовано 24 листопада наступний захід тижня – бліц-інтервю “…Тому, що я – будівельник…”, в якому наші вихованці висловлювали свої погляди на актуальність обраної професії та їх внесок у розбудову рідної країни.

25 листопада відбувся майстер-клас “Світ декоративних штукатурок”, учасниками якого були майстри виробничого навчання будівельного профілю. Голова методичної комісії Тетяна Филинюк ознайомила присутніх з низкою сучасних мінеральних штукатурок на основі вапна та додатковими матеріалами до них. Ключовим питанням заходу було ознайомлення педагогічних працівників закладу із новітніми будівельними опоряджувальними матеріалами та технологією їх застосування в будівельній галузі з метою подальшого використання набутого досвіду в навчальному процесі. Було проведено практичні роботи “Нанесення та формування фактури мінеральних декоративних штукатурок “Marmorino”, “Grassello”.

Усі проведені заходи засвідчили, що наш заклад має професійних педагогів будівельних професій та готує справжніх патріотів, майбутніх професіоналів, які відбудовуватимуть незалежну, суверенну та незламну Україну!

Print Friendly, PDF & Email

7 червня 2023 року в нашому навчальному закладі пройшов урок мужності «Всі, для кого Україна дорожча за життя», присвячений Дню Героя України. Даний захід підготували і провели заступник директора з НВР Ольга Шумік, викладачі предмету «Захист України» Валентин Федчик, Наталія Войтусік. В рамках реалізації даного проекту відбулася презентація інформаційно–просвітницької виставки « Герої України», яку підготувала […]

Print Friendly, PDF & Email

Свято обдарованої молоді “Усі свої життєві перемоги присвячую Вкраїні рідній!!!” 1 червня 2023 року в училищі пройшло свято обдарованої молоді “Усі свої життєві перемоги присвячую Вкраїні рідній!” З нагоди Всесвітнього дня захисту дітей вітали тих, хто своєю працею, розумом, творчими здобутками принесли славу училищу, ступили на першу сходинку своєї професійної майстерності, показали глибокі та міцні […]

Print Friendly, PDF & Email

Упродовж 26 – 28 травня 2023 року наші вихованці брали участь в обласних змаганнях Всеукраїнської військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”), що проходили на базі Оваднівського ТВСВ Володимир-Волинського ЦПО. В програмі змагань було 4 конкурси: конкурс ватр (презентація рою), інтелектуальний конкурс “Відун”, конкурс стройової підготовки “Впоряд”, змагання зі спортивного орієнтування “Пластун”, під час яких наші учні показали […]

Print Friendly, PDF & Email

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x